archiwum kategorii: Klasa 2b

Wychowawca: Edyta Najberg-Pietrzak

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkiem o specjalizacji psychologia rodziny. Uzyskałam także uprawnienia pedagogiczne kończąc Wyższą Szkołę Gospodarki Krajowej (Centrum Doskonalenia Kadr i Nauczycieli). Lubię przekazywać wiedzę i rozbudzać w dzieciach ciekawość świata.
W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną i matką. Moje zainteresowania pozazawodowe skupiają się na podróżach tych bliższych i dalszych. Ciekawią mnie nowe miejsca, smaki ale przede wszystkim ludzie.

Nauczyciel asystent: Marta Kociucka

Nazywam się Marta Kociucka. W szkole pracuję od 2016 roku jako nauczyciel asystent w klasie drugiej. Ukończyłam dwa kursy: Effective Teaching Skills In Supplementary Schools i Special Educational Needs and Disabilities in SuplementarySchools (SEND). Dzięki tym kursom zdobyłam wiedzę, która pomaga mi w mojej pracy.
Praca z dziećmi od zawsze była moją pasją. Dzieci są inspiracją. Ogromnie cieszy mnie fakt, że mam swój własny wkład w ich rozwój i wychowanie. W pracy z podopiecznymi staram się dawać im wiele ciepła, życzliwości, uśmiechu oraz zrozumienia. Chętnie rozmawiam z dziećmi i poznaję ich cudowny świat. Powierzone mi zadania wykonuję z dużym zaangażowaniem i sumiennością. Uważam, że bardzo ważne jest , aby dzieci w szkole czuły się szczęśliwe i bezpieczne. Radość i uśmiech dziecka jest dla mnie największą nagrodą.
Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką. W wolnych chwilach uwielbiam gotować i czytać książki. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia i uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Klasa 2b


Bookcrossing

Wszystkie chętne osoby, które chcą przekazać książkę Polskiej Szkole Sobotniej zapraszamy już od najbliższej soboty 12.05.2018 do sekretariatu szkoły.

Bookcrossing odbędzie się 23 czerwca w czasie „Wesołego Dnia Szkoły”

Przyłączcie się do nas!

wsxz


ODWOŁANE ZAJĘCIA 03.03.2018

Drodzy rodzice,

Z uwagi na złe warunki pogodowe i niesprzyjające prognozy pogody na dzisiejszy wieczór i noc jesteśmy zmuszeni odwołać zajęcia 3go marca 2018 roku.

Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa rozumieniem, ponieważ zdrowie i życie naszych uczniów i nauczycieli jest dla nas Priorytetem.

Zarząd Szkoły

UWAGA_800x400


Teatr przyjezdza do nas !

 

„Jak Wróbelek Elemelek do szkoły wędrował”

Juz 9 grudnia 2017 będziemy gościć u nas w szkole TEATR z Londynu. Wszystkich młodych widzów zapraszamy na przedstawienie z Wróbelkiem Elemelkiem w roli głównej. Widowisko muzyczne dla dzieci napisane rymowaną prozą, przeplatane piosenkami i kultowymi polskimi wierszykami, takimi jak „Lokomotywa” czy „Pani Słowikowa”.
Bajeczka zawiera naukę poprzez zabawę i kilka przestróg dotyczących na przykład zasad ruchu drogowego, czy ostrożnego kąpania się w morzu. Wszystko podane w lekkiej, zabawnej i atrakcyjnej formie.
Czas trwania: 55 minut
Bilety w cenie 3 funtów do nabycia w sekretariacie szkoły już od najbliższej soboty.


Bal Andrzejkowy 19.11.2017

ogloszenie bal1

Bal Andrzejkowy już w następna niedziele 19.11.2017
Sprzedaż biletów odbędzie się w najbliższa sobotę w korytarzu przed sekretariatem caly dzien podczas trwania zajęć.
Koszt biletu wynosi 6 funtów od dziecka (prosimy o przynoszenie odliczonej kwoty).
Bal podzielony zostanie na dwie tury ze względu na duże zainteresowanie.

I TURA 13:00-1500     II TURA 15:30-17:30
Bardzo prosimy o ograniczenie ilości opiekunów podczas balu (prosimy o pisemne wskazanie opiekuna podczas trwania balu).
Wszystkie przebrania mile widziane