archiwum kategorii: Klasa 8 (AS/A2 Level)

Wychowawca: Katarzyna Niekrasz

Nazywam się Katarzyna Niekrasz i mam przyjemność uczyć Państwa dzieci w Polskiej Szkole Sobotniej w Northampton. Jakie są moje doświadczenia i kwalifikacje zawodowe? A więc: w 1995 ukończyłam studia licencjackie w Kolegium Nauczycielskim w Koszalinie, a tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Bydgoskim w 2006 roku. W 2007 roku ukończyłam kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki upoważniający mnie do pracy z dziećmi z różnymi deficytami. W Polsce pracowałam od 1995 roku jako polonistka w klasach 4-8, a w Anglii od 2007 roku w kilku polskich szkołach. Moją dewizą życiową jest to: “Żyj tak, aby nikt przez ciebie nie płakał” oraz “Traktuj innych tak, jak chciałbyś, aby ciebie traktowano” i to staram się przekazać swoim i państwa młodszym oraz starszym dzieciom.

Klasa 8


Bookcrossing

Wszystkie chętne osoby, które chcą przekazać książkę Polskiej Szkole Sobotniej zapraszamy już od najbliższej soboty 12.05.2018 do sekretariatu szkoły.

Bookcrossing odbędzie się 23 czerwca w czasie „Wesołego Dnia Szkoły”

Przyłączcie się do nas!

wsxz


ODWOŁANE ZAJĘCIA 03.03.2018

Drodzy rodzice,

Z uwagi na złe warunki pogodowe i niesprzyjające prognozy pogody na dzisiejszy wieczór i noc jesteśmy zmuszeni odwołać zajęcia 3go marca 2018 roku.

Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa rozumieniem, ponieważ zdrowie i życie naszych uczniów i nauczycieli jest dla nas Priorytetem.

Zarząd Szkoły

UWAGA_800x400