archiwum kategorii: Klasa 1a

Wychowawca: Aneta Darmofał

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego -pedagogika społeczna oraz studiów podyplomowych-oligofrenopedagogika. Od 6 lat jestem nauczycielem w PSS w Northampton. Cieszę się, że mogę uczyć języka polskiego poza granicami naszego kraju. Pragnę, aby moi uczniowie wzrastali w polskości i chętnie zdobywali wiedzę. Jestem osobą pozytywną i pogodną, staram się, aby każda sobota przynosiła radość nie tylko mi, ale również moim uczniom.
Prywatnie mama trójki dzieci. W wolnych chwilach słucham muzyki, czytam książki i spotykam się z przyjaciółmi…

Nauczyciel asystent: Mariusz Arapinowicz

Jestem absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego, w 2002 roku zdobyłem tytuł magistra pedagogiki z zakresu Pedagogiki Ogólnej. W 2000 roku ukończyłem studia licencjackie w Bałtyckiej Wyższej Szkole Humanistycznej w Koszalinie o kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna. Pracuję w dziennym centrum pomocy osobom z autyzmem. Jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki dzieci czternastoletniego syna i sześcioletniej córki. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas z moją rodziną. Moje hobby to gra na gitarze, ciekawa książka oraz dobre kino.

Klasa 1a


Bookcrossing

Wszystkie chętne osoby, które chcą przekazać książkę Polskiej Szkole Sobotniej zapraszamy już od najbliższej soboty 12.05.2018 do sekretariatu szkoły.

Bookcrossing odbędzie się 23 czerwca w czasie „Wesołego Dnia Szkoły”

Przyłączcie się do nas!

wsxz


ODWOŁANE ZAJĘCIA 03.03.2018

Drodzy rodzice,

Z uwagi na złe warunki pogodowe i niesprzyjające prognozy pogody na dzisiejszy wieczór i noc jesteśmy zmuszeni odwołać zajęcia 3go marca 2018 roku.

Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa rozumieniem, ponieważ zdrowie i życie naszych uczniów i nauczycieli jest dla nas Priorytetem.

Zarząd Szkoły

UWAGA_800x400


Teatr przyjezdza do nas !

 

„Jak Wróbelek Elemelek do szkoły wędrował”

Juz 9 grudnia 2017 będziemy gościć u nas w szkole TEATR z Londynu. Wszystkich młodych widzów zapraszamy na przedstawienie z Wróbelkiem Elemelkiem w roli głównej. Widowisko muzyczne dla dzieci napisane rymowaną prozą, przeplatane piosenkami i kultowymi polskimi wierszykami, takimi jak „Lokomotywa” czy „Pani Słowikowa”.
Bajeczka zawiera naukę poprzez zabawę i kilka przestróg dotyczących na przykład zasad ruchu drogowego, czy ostrożnego kąpania się w morzu. Wszystko podane w lekkiej, zabawnej i atrakcyjnej formie.
Czas trwania: 55 minut
Bilety w cenie 3 funtów do nabycia w sekretariacie szkoły już od najbliższej soboty.


Bal Andrzejkowy 19.11.2017

ogloszenie bal1

Bal Andrzejkowy już w następna niedziele 19.11.2017
Sprzedaż biletów odbędzie się w najbliższa sobotę w korytarzu przed sekretariatem caly dzien podczas trwania zajęć.
Koszt biletu wynosi 6 funtów od dziecka (prosimy o przynoszenie odliczonej kwoty).
Bal podzielony zostanie na dwie tury ze względu na duże zainteresowanie.

I TURA 13:00-1500     II TURA 15:30-17:30
Bardzo prosimy o ograniczenie ilości opiekunów podczas balu (prosimy o pisemne wskazanie opiekuna podczas trwania balu).
Wszystkie przebrania mile widziane