archiwum kategorii: Klasa 7 (GCSE)

Wychowawca: Marta Galilej

Zawodowy nauczyciel języka polskiego i angielskiego z bogatym doświadczeniem w nauczaniu obu przedmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pobyt w Anglii wiąże z odbyciem praktyki pedagogicznej w szkole brytyjskiej w ramach stypendium przyznanego przez warszawską fundację oświaty. W obszarze swoich zainteresowań – poza nauczaniem – wymienia język i kulturę krajów niemieckojęzycznych; dwukrotnie została laureatką stypendiów naukowych na uczelniach w Niemczech. W Polskiej Szkole Sobotniej w Northampton pracuje od 2016 roku, w której zajmuje się przygotowaniem młodzieży do egzaminu z języka polskiego na poziomie GCSE.

Klasa 7


Bookcrossing

Wszystkie chętne osoby, które chcą przekazać książkę Polskiej Szkole Sobotniej zapraszamy już od najbliższej soboty 12.05.2018 do sekretariatu szkoły.

Bookcrossing odbędzie się 23 czerwca w czasie „Wesołego Dnia Szkoły”

Przyłączcie się do nas!

wsxz


ODWOŁANE ZAJĘCIA 03.03.2018

Drodzy rodzice,

Z uwagi na złe warunki pogodowe i niesprzyjające prognozy pogody na dzisiejszy wieczór i noc jesteśmy zmuszeni odwołać zajęcia 3go marca 2018 roku.

Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa rozumieniem, ponieważ zdrowie i życie naszych uczniów i nauczycieli jest dla nas Priorytetem.

Zarząd Szkoły

UWAGA_800x400