archiwum kategorii: Przedszkole 3-latki

Wychowawca: Kamila Arapinowicz

W 2010 r. ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim, kierunek – Prawo Administracyjne i Samorządowe. W roku 2008 uzyskałam tytuł magistra na Uniwersytecie Szczecińskim, kierunek – Pedagogika Ogólna. W latach 2002 – 2005 moja edukacja trwała na studiach licencjackich w Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, kierunek – Pedagogika w zakresie – Doradztwo Społeczne. Moja nauka dała mi ogromną wiedzę i bazę szczególnie w zakresie nauki o wychowaniu, którą od kilkunastu lat próbuję wykorzystać w życiu prywatnym wychowując dwoje dzieci, czternastoletniego syna i sześcioletnią córkę. W życiu kieruję sie zasadą aby po partnersku towarzyszyć dziecku na jego drodze rozwoju. Uwielbiam pracę w Polskiej Szkole, jest to dla mnie przyjemność gdy mogę obserwować rozwój dzieci na przełomie kilku miesięcy i cieszyć się z ich postępów. Poza pedagogiką interesuję się również psychologią społeczną, uwielbiam słuchać muzyki, czytać książki, pogłębiam wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu jogi.

Nauczyciel asystent: Katarzyna Matty

Klasa 3-latkow


Bookcrossing

Wszystkie chętne osoby, które chcą przekazać książkę Polskiej Szkole Sobotniej zapraszamy już od najbliższej soboty 12.05.2018 do sekretariatu szkoły.

Bookcrossing odbędzie się 23 czerwca w czasie „Wesołego Dnia Szkoły”

Przyłączcie się do nas!

wsxz


ODWOŁANE ZAJĘCIA 03.03.2018

Drodzy rodzice,

Z uwagi na złe warunki pogodowe i niesprzyjające prognozy pogody na dzisiejszy wieczór i noc jesteśmy zmuszeni odwołać zajęcia 3go marca 2018 roku.

Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa rozumieniem, ponieważ zdrowie i życie naszych uczniów i nauczycieli jest dla nas Priorytetem.

Zarząd Szkoły

UWAGA_800x400